

... lees meer >>Gisteren besteld, de volgende dag al bezorgt, klasse ophalen duurt ... lees meer >>
Hele goede service, ook na de aankoop. Hele snele levering ... lees meer >>
Plaats een bericht >>
Wipstoeltjes Informatie
Een wipstoeltje is het allereerste stoeltje voor je baby te gebruiken vanaf de geboorte. Wij bieden je een uitgebreid assortiment met wel meer dan 70 verschillende wipstoeltjes maar welke moet je nu eigenlijk nemen...?
Veiligheid
Alle wipstoeltjes die wij hier aanbieden zijn getest volgens de wettelijke eisen. Op sommige wipstoeltjes zoals de wipstoeltjes van Disney en Esprit zit zelfs nog een extra TUV keurmerk.
De wipstoeltjes zijn allemaal voorzien van een 3-punts gordel en bieden voldoende ondersteuning aan de rug en het hoofdje. De wipstoeltjes mogen gebruikt worden t/m 9 kilo of tot dat uw baby zelfstandig kan gaan zitten. Een aantal wipstoeltjes van Fisher-Price zijn om te vormen tot peuter zitje en kunnen dan zelfs tot 18 kilo worden gebruikt.
Plaats het wipstoeltje altijd op een verharde ondergrond en verlies uw baby niet uit het oog. Plaats het wipstoeltje dan s.v.p. nooit op een bed of op een verhoging zoals een tafel. Als uw baby wild gaat bewegen kan het stoeltje op het bed kantelen wat verstikking kan veroorzaken en op de tafel kan het stoeltje zich wellicht iets verplaatsen waardoor het van de tafel af valt met alle gevolgen van dien. Voorkomen is altijd beter dan genezen en een ongeluk (zeker met kinderen) is een kwestie van seconden. Deze voorbeelden zijn helaas echt gebeurd in Nederland en in het buitenland waardoor wij hiervoor extra waarschuwen.
Praktisch of Uiterlijk?
In eerste plaats kies je natuurlijk een wipstoeltje uit vanwege het uiterlijk of misschien wel het merk maar na aanschaf blijkt het toch niet het ideale wipstoeltje....
Let er goed op waar je het stoeltje voor wilt gebruiken. Om te voeden b.v ? Kijk dan of de stof wasbaar is, de rugleuning verstelbaar is in zitstand en of de stoel hoog is zoals de Titanium Swing of in hoogte verstelbaar is zoals de Up & Down van Beaba. (Geen must maar wel erg prettig als je niet ver wilt bukken). De meeste wipstoeltjes hebben een rugleuning die verstelbaar is van lig naar zitstand echter bij de meeste wipstoeltjes van Fisher-Price is dat niet mogelijk. De wipstoeltjes van Fisher-Price zijn weer meer gespecialiseerd in het vermaak door gebruik van vrolijke kleurtjes, trilfuctie en muziek.
Duur of Goedkoop?
Ja.....dat is uiteraard een eigen keuze. Zoals eerder gezegd is elk stoeltje getest en veilig. De een bied nou eenmaal meer mogelijkheden als het andere wipstoeltje en per merk willen de prijzen ook nogal eens wisselen. Belangrijk is dat je zelf volledig achter het gekozen wipstoeltje staat. Je kindje moet er in zitten en jullie moeten er tegen aan kijken!
Wij hopen je iets meer informatie te hebben gegeven. Mocht je nog vragen hebben neem dan contact met ons op! Groetjes, Edgar en Marlous




































